Infused honey. Мед з травами

plateful_infused honey_116

plateful_infused honey_116
Древні люди вірили, що бджоли збирають не просто пилок та нектар, в їх крилах лишаються сонячні промені, котрі також потрапляють у соти та перетворюються у мед. Тож, коли наші древньоруські пращури споживали мед в холодну зимову пору, вони були абсолютно впевнені, що сила сонця не дасть їм хворіти. Мед і справді такий жовтий, ароматний, сонячний, що починаєш вірити – в нього вплетені промені теплого літа, не інакше. Доречі, традиційний український зимовий напій Збитень готувався з меду та ароматних трав як ритуальний напій до свята зимового сонцестояння. Трави вбирали в себе силу землі, мед символізував силу неба, так люди обрядово вплітали себе у природу, бажали бути її невід’ємною частиною.
Не варто і нам, сучасним та швидким, забувати про те, яку користь можуть дарувати нам прості поєднання. З розвитком науки ми дізнались, що трави ліпше віддають ефірні масла у глюкозні сполуки, тому приготуємо насичений травами мед, з якого можна приготувати цілющий напій, просто розчинивши ложку такого меду у теплій воді.
plateful_infused honey_111

plateful_infused honey_113

plateful_infused honey_112
М’ята — знімає головний біль, зупиняє запалення
Меліса — знеболює та зупиняє запаморочення
Лаванда — багата природніми фітонцидами, заспокоює нервову систему
Чебрець — знімає спазми та розширює судини
Шавлія — заспокоює кашель та дезинфікує організм, покращує пам’ять
Ромашка — заспокоює болі в шлунку та допомагає заснути
Розмарин — лікує застуду та тонізує

Мед потрібно нагрівати повільно на водяній бані разом з травами. Кількість трав залежить від бажаної вами насиченості аромату. На 200 мл. меду я беру гілочку, розміром з палець, або ж 1 ч.л сухих суцвіть. Нам необхідно зберегти корисні властивості меду, тому прогріваємо його протягом 40 хвилин на найменшому вогні. Він має нагрітись не більше ніж до 50 С. Якщо маєте термометр – користуйтесь ним. А якщо ні – користуйтесь вбудованим у ваше тіло термометром, торкніться меду, якщо він вам здається надто гарячим – знімайте негайно з водяної бані, накривайте кришкою та дозвольте йому настоятись, повільно охолоджуючись разом з травами.
Далі розкладіть мед до слоїків та добре закрийте кришкою.
Нехай сила Сонця та Землі буде з вами всю зиму!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial