білий шоколад з пелюстками їстівних квітів

edibleflowers_212

Ну про квіти ви вже все знаєте. Зараз ось жасмин, троянди та садові флокси прикрашають мої літні страви, від запеченого м’яса до фруктових салатів. Але є один універсальний і дуже красивий метод використання істівних пелюсток — поєднання їх з білим шоколадом. Дуже важливо вибрати правильний (не пористий) білий шоколад, темперувати його та додати сухі та чисті пелюстки згори. Ось як це виглядає.
edibleflowers_212
Тепер про шоколад. Це чудовий матеріал, що може бути рідким та тягучим, а також крихким та блискучим, приймати різні форми та залишатись одним з найсмачніших дессертів в історії. Темперувати шоколад, як на мене, це вже трохи молекулярна кухня. Адже вам потрібно нагріти, потім остудити та знову нагріти шоколад так, щоб його молекули утворили стійку сітку, щоб шоколад став стабільним.
Я купую шоколадні краплі у кондитерських магазинах, вони вже темперовані і працювати з ними одне задоволення. Ось тут можна придбати шоколад у краплях, як чорний, так і білий.
Якщо ми працюємо з білим шоколадом, то по-хорошому — маємо нагріти його до 45 С далі остудити до 26 С та знову нагріти до 26 С. Таким чином вибудується правильна молекулярна структура, шоколад буде хрустким та блискучим.

Але якщо термометра у вас під рукою немає, то що ж робити? Маю хитрий спосіб, що однак потребує уважності.

Вам знадобиться:

Ручний блендер
Силіконовий коврик
300 г білого шоколаду у краплях
10-15 суцвіть сезонних їстівних квітів

Поділіть шоколад на 3 частини, по 100 г кожна. Дві частини складіть у скляну глибоку ємність, а 100 г розтопіть на малому вогні до рідкого стану. Влийте теплий розтоплений шоколад до інших 200 г та пробийте шооладну массу до однорідного та пластичного стану. Далі швидко вилийте шоколад на силіконовий коврик, розрівняйте ножем та присипте чистими сухими пелюстками. Дайте шоколаду охолонути. Він має затвердіти і його поверхня стане матовою. Тонкі шоколадні пластини з пелюстками загорніть у фольгу та берігайте в прохолодному місці.

Правило “третин” працює також для чорного та молочного шоколаду.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial