Программа “Відродження”. Ранкові вафлі та стара вафельниця.

waffles_111

Вже кілька місяців я живу на фермі. Тут немає корівок та кіз, але територія навколо будинку — справжній дендропарк. До яблуневого саду вранці приходять косулі і, якщо прокинутись раніше за сонце то можна побачити, як збираються на ранкову молитву птахи. Коли його яскравість сонно потягується променями вздовж конопляного поля і потрапляє до нашого вікна, ми зустрічаємо його ароматом кави та піснями. Коли співаєш — легше прокинутись самому та допомогти доні зібратись до школи. Все вранці завжди трохи поспіхом, душ і сніданок, одягання там і все таке буденне-щоденне ніби..але завжди максимально швидко.
А в суботу все інакше-інаакше, просто просто просто навпаки. Відкриваєш одне око по-ві-ль-но, потім інше, потім дивишся навколо, аж світ уже давно прокинувся, коти посідали на ґанку та колективно вмиваються. Дитина, яку так важко будути до школи, вже годину дивиться мультики на планшеті. В суботу також хочеться чогось особливого, нехай лише особливого сніданку.
waffles_112
Ось тепер історія про вафельницю: стару та забуту кимось, десь, колись. Тут, на фермі безліч старих цікавих штук — посуд, інструменти, одяг. Тут лишились речі з попередніх поколінь, родичів мого чоловіка, дідусів та бабусь, їх сестер та братів і ще прапращурів. Треба купити металошукач, часто повторюю я собі. Якось я знайшла стару чугунну вафельницю, якою, напевне, декілька десятиліть ніхто не користувався. Така вона замурзана лежала серед молотків та викруток, така непомічена ніким та безпорадна..Вичистила її та вимила, вирішила дати їй шанс знову бути.
Я подумала, що такий само шанс можна дати і моєму блогу, адже з півроку я нічого тут не писала. Забула, забила, займалась чимось іншим.
Тож тадам — операція “відродження”. Вафельниця виявилась важкезною та ще й з відломаною ручкою, працювати з нею був ще той челлендж. Але вафлі вийшли такими хрумкими та рум’яними та водночас ніжними всередині, ну як і мають бути пухкі вафлі. Серденько розміром з долоню. Всі лишились задоволені. Я задоволена, що знову готую, фотографую та пишу.

waffles_114
Ось вам рецепт на 10-15 вафель. Моя порада — додайте до тіста подрібнені лісові горіхи.

250 г пшеничного борошна
2 яйця
80 мл рослинної олії
100 мл. молока
4 ст.л тростникового цукру
дрібка солі
1/2 ч.л кориці

Змішайте у окремих посудинах сухі та вологі інгредієнти. Потім влийте вологу суміш у суху та замісіть тісто.
Вафельницю потрібно прогріти попередньо протягом декількох хвилин. Варто також змазувати вафельницю рослинним маслом.
Випікати вафлі від однієї до трьох хвилин. Спочатку вони будуть м’якими, але як тільки почнуть охолоджуватись — ставатимуть хрумкіше та хрумкіше.
waffles_115
Додавайте до вафель солодкі вершки, карамель, гарячий шоколад, джем та сезонні фрукти. Коротше, ті смаколики, що знайдуться на кухні.
Головне, не з’їсти усі вафельки, поки готуєш їх. )
waffles_116

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial