меренгові ялинки

meringue new ywear
Чудові та дуже прості ласощі до новорічного столу. Ось, наробила купу меренгових ялинок, а справжньої ще вдома й немає. В передноворічному неспокої все закрутилось, замерехтіло. Хочеться якогомога більше справ закінчити, ні про кого не забути, всі плани втримати в голові…
Принаймні на кухні все просто, точно знаєш усі кроки для досягнення мети.
Все що потрібно для цих ялиночок – свіжі яйця, цукрова пудра, зелений барвник та міксер. Ну і хороший настрій, звісно.
Можете прикрасити ялинки цукровими бусинами.
А про меренги детальніше всередині.

meringue_112

Для 20 ялинок:

3 білка кімнатної температури
200 г цукрової пудри
зелений барвник

Велику миску без тріщин, скляну або металеву (пластикова не піде) добре знежирте, для цього використайте оцет і ватний диск. Так само зробіть і з вінчиком від міксеру. Якщо в білок попаде вода чи жир, бажаного результату не отримати. Знежирте увесь посуд, з яким працюватимете. Яйця мусять бути кімнатної температури, не холодні!! Тільки з теплими білками меренга буде стабільною! Розділіть білки та жовтки.
Білки у великій мисці почитайте збивати на великій швидкості, вони будуть пінитись та рости, рости. коли побачите, що піна міцна – всипте цукрову пудру і трохи сухого барвнику. Збивайте до твердих піків. Це коли ви підіймаєте вінчик а конус білкової маси не стікає і не змінює форми, це може зайняти близько трьох хвилин. Головне не змінюйте швидкість обертання вінчика, цього білки не люблять.
meringue_111
Тоді на пергаментному папері відсадіть ялинки з допомогою кондитерського мішка та насадки зірочка. Головне уявити ялинку, що складається з трьох рівнів. Відсадіть велику спіраль, потім меншу а нагорі, тримаючи мішок вертикально зробіть конус.

Випікати ялинки при температурі 130° С близько 30 хвилин. Потім вимкніть духовку, але меренги не виймайте ще з 20 хвилин. Поки я це писала – всі ялинки з’їла.
meringue_23

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial