майо вдома

mayo_113

mayo_112
Заперечувати не варто — майонезик є королем новорічного столу вже десятки років. Які страшні історії я чую постійно про те, з чого зроблено магазинний майонез, який він некорисний. Але ви ж його не купуєте, правда? Якщо ви ще ніколи не робили домашній майонез, ви здивуєтесь простоті приготування цього легендарного соусу. А потім вже ніколи-ніколи не купуватимете його з полиць супермаркету. Існує легенда, що винайдено майонез було не від солодкого життя, а у скруті міста, що довгий час знаходилось у облозі ворога. Коли з доступних продуктів лишились тільки яйця, олія та черствий хліб, військовий кухар мусив щось вигадати, щоб годувати солдат. І винайшов яєчно-олійний соус, густий та поживний. Це був перший майонез.
Саме за його шовкову текстуру та поживність цінували його і у радянському світі, адже їжі було досить небагато, а гостей потрібно було добре нагодувати. Цікаво, що майонез присутній як в найбіднішому побуті, так і у ресторанах високої кухні. Простота базового рецепту дозволяє винаходити та створювати, експериментувати з текстурою та смаком, додавати нові акценти.
А в мене є мій улюбленний варіант. Тож в цей святковий день я заохочую вас готувати олів’єподібні салати з використанням саме домашнього соусу.
mayo_113
Для 200 г майонезу вам знадобиться:

100 мл соняшникової олії
49 мл оливкової олії
2 жовтки
1/4 ч.л морської солі
1 ч.л діжонської гірчиці
2 ст.л лимонного соку

Всі інгредієнти мусять бути кімнатної температури.

З приладдя вам знадобиться ручний блендер та вузька посудина. В ідеалі це ємність, що з блендером йшла у комплекті. Але якщо такої немає, беріть велику чашку. Результат передбачувано буде краще, якщо ємність, у якій збиватимете соус, буде високою та вузькою, а не широкою та пласкою. Ще раз: чашка, а не миска. Це важливо.
Жовтки, сіль, гірчицю та лимонний сік покладіть до чашки, згори залийте олію та збивайте блендером 1 хвилину. Все! Майонез готовий. Я часто читаю, що олію потрібно додавати повільно, тонкою цівочкою, не перестаючи збивати. Що ж, це слушна порада, коли збиваєш руками. А у блендері можна усе разом і набагато швидше.
Новорічних вам пригод та дорогих друзів поруч! І смачного світу навколо, звісно!
mayo_114

mayo_115_1

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial